Рішення 7 сесії 7 скликання

Вінницької області,  24132,  тел./факс   (04357) 30-3- 42

E-maіl:  bab.sr2014@yandex.ua    Код ЄДРПОУ  04326520

Р І Ш Е Н Н Я

03  червня  2016 року                       с. Бабчинці                         7 сесія

7 скликання

Про  надання  згоди  на добровільне об’єднання територіальних  громад

Відповідно  до  частини 1  статті 6  Закону  України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  розглянувши  ініціативи (пропозиції)  щодо  об’єднання  сільського  голови,  депутатів  сільської  ради, членів територіальної громади, результати громадських обговорень,  Бабчинецька  сільська  рада  вирішила:

1. Дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад  сіл  Вила-Ярузькі  та  Букатинка  Вила-Ярузької сільської ради, сіл Моївка  та  Степове  Моївської  сільської  ради,  села Сокіл  Сокільської сільської ради  в  Бабчинецьку  територіальну  громаду  з центром  у селі  Бабчинці.
  2. Делегувати  представників  Бабчинецької  сільської  ради  до  складу  робочої  групи  з  підготовки  проектів  рішень  щодо  добровільного  об’єднання  територіальних  громад  (Додаток  1).
  3. Сільському голові звернутися до Вила-Ярузької,  Моївської,  Сокільської сільських  рад  з  пропозицією  про  добровільне  об’єднання територіальних  громад.

Сільський голова                                                    Зварич  Н.П.

Додаток  1

до  рішення  7 сесії 7 скликання

Бабчинецької  сільської  ради

від  «03» червня  2016 року

СКЛАД  РОБОЧОЇ  ГРУПИ

БАБЧИНЕЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

з  підготовки  проектів  рішень  щодо  добровільного

об’єднання  територіальних  громад

1.  Зварич  Ніна  Павлівна  -  сільський  голова

2.  Іордатій Любов Михайлівна - член виконкому Бабчинецької сільської  ради

3.  Чорнопищук Валентина Василівна  -  секретар Бабчинецької сільської  ради

4.  Косарєв  Микола  Володимирович  -  юрист

5.  Крива  Оксана  Григорівна  -  депутат  Бабчинецької  сільської  ради

Секретар  сільської  ради                                                    Чорнопищук  В.В.