Пенсійний фонд України інформує

Дата: 13.04.2020 16:15

ПЕНСІЙНИЙ   ФОНД  УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ  ЖИТЕЛІ   БАБЧИНЕЦЬКОЇ    ТА    БОРІВСЬКОЇ                                                        ГРОМАД   !!!

Чернівецький  сервісний  центр  доводить  до  Вашого відома, що  в    зв’язку  із   обмежувальними   заходами,  прийнятими  Урядом  України  для  запобігання  поширенню  коронавірусу  (COVID-19), введенням КАРАНТИНУ (   з 12.03.2020 р.  по 24.04.2020р.),      прийоми  громадян, які  здійснювалися   відповідно  узгоджених графіків   в приміщеннях  сільських  рад спеціалістами  Пенсійного  фонду,  в   період  КАРАНТИНУ  проводитись  не  будуть.

Пенсійний  фонд  України  рекомендує  людям  літнього  віку  в умовах  розповсюдження    коронавірусної  інфекції  мінімізувати  соціальні  контакти !

Отримати   відповіді  на нагальні  питання  щодо  призначення, перерахунків  та  виплати  пенсій  можливо  не  виходячи  з дому,  наприклад , через  вебпортал  електронних  послуг Пенсійного  фонду (https://роrtal.pfu.gov/ua), Контакт –центр  Пенсійного  фонду  (0 800 503 753,   044 281 08 70,  044 2810871).

Залишайтеся  вдома! Не  ризикуйте  своїм  здоров'ям  та  життям!

Бережіть  себе  -  збережете  Україну! #UkraineNOV

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)