Вінницька область, Могилів-Подільський район

Вячеслав Соколовий: Чесний бізнес Вінниччини повинен знати, що має однодумця в особі облради!

Дата: 17.06.2021 10:47
Кількість переглядів: 977

У селі Моївка вже не перший рік триває бій за цукровий завод, при чому одна сторона відстоює свої майнові права в юридичній площині, а друга – використовує ще й фізичні переваги. 16 червня з ініціативною групою жителів села зустрічався голова обласної ради Вячеслав Соколовий. На робочій нараді обговорили ситуацію щодо Моївського цукрового заводу.

– Ми лише хочемо справедливого та неупередженого розгляду справи. Ми як ніхто зацікавлені у збереженні майнового комплексу Моївського цукрового заводу. Це наші робочі місця, а також дохід у місцевий бюджет, –  зазначила Бабчинецька сільська голова зазначила Ніна Зварич.

Після зустрічі з ініціативною групою ухвалено рішення - питання щодо ситуації із заводом взято на контроль обласної ради. Також вирішено звернутися до обласної прокуратури для надання оцінки правомірності дій сторін конфлікту та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області щодо забезпечення правопорядку на території громади.

– Позиція облради в цьому та інших подібних конфліктах очевидна – кожен житель Вінниччини має право на доведення своєї правоти законним шляхом. Чесний бізнес Вінниччини повинен знати, що має однодумця в особі облради!  – наголосив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

За інформацією Вінницької обласної ради