A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бабчинецька громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення   Бабчинецької   сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу

        Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Бабчинецької   сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення    Бабчинецької   сільської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

         Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

         З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті   Бабчинецької  сільської ради babchynecka-gromada.gov.ua.            

         Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Бабчинці, вул. Незалежності, буд. 13, тел. (04357 ) 30342, eлектронна адреса: bab.sr2014@ukr.net

       Розробник   проекту   регуляторного   акта: постійна  комісія  сільської  ради  з  питань   планування ,фінансів, бюджету та соціально - економічного  розвитку.

         Проект  регуляторного акта та АРВ  буде   оприлюднено   16  березня  2020 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь