Туристичний збір

БабчинецькА  сільська    рада

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н НЯ

29  червня         2018 року                              с.Бабчинці                         17     сесія

УІІІ скликання

Про  встановлення  місцевих

податків  та  зборів   на  2019  рік

Відповідно до статей 10, 12, 265, 266, 267, 268, 269-289, 293 Податкового Кодексу України, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бабчинецька    сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на 2019 рік на території    Бабчинецької  сільської ради  такі місцеві податки і збори:

1.1. Податок на  майно, який складається з:

1.1.1.Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.1.2. Транспортного податку.

1.1.3. Плати за землю.

1.2.Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої , другої,  третьої   групи платників єдиного податку, визначених у підпунктах 1 , 2,3   пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу України, визначивши його елементи згідно додатку 1.

2. Встановити  такі  місцеві  збори:

туристичний  збір,  визначивши  його  елементи  згідно  додатку 2.

3. Встановити, що місцеві податки та збори, встановлені цим рішенням, вводяться в дію з 01 січня 2019 року.

4. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бабчинецької сільської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  (  голова  комісії  Крива   О.Г.).

Сільський голова                                                                  Зварич  Н.П

до рішення про встановлення

місцевих податків і зборів на 2019 рік

затвердженого рішенням 17 сесії 8  скликання

Бабчинецької сільської ради

від 29.06. 2018 року

Елементи   туристичного  збору

1. Платники   збору

Платники   збору   визначені пунктом 268.2 статті 268 Податкового кодексу України.

2. Податкові  агенти

Об’єктом оподаткування визначено пунктом 268.5 статті 268 Податкового кодексу України.

3.  База   справляння    збору

Базу  справляння  збору визначено пунктом 268.4 статті 268 Податкового кодексу України.

4.Ставка   збору

Ставка  збору  визначена пунктом 268.3 статті 268 Податкового кодексу  України  та  становить 0,5   відсотка  -   для  внутрішнього  туризму  та  1  відсоток  -  для   в’їзного  туризму   від  розміру  мінімальної  заробітної  плати,  встановленої  законом  на  1  січня   звітного (податкового)  року.

5. Податковий період

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

6.Особливості   справляння  збору

Порядок обчислення, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності визначені пунктами 268.6  ст.268 Податкового кодексу України.

7.Порядок сплати збору

Збір сплачується у відповідності до пункту 268.7статті 268 Податкового кодексу України.

8. Строки сплати  збору

Строки сплати податку визначені пунктом 268.7 статті 268 Податкового кодексу України.

Секретар сільської ради                                          Чорнопищук  В.В.