25.10.2023

З 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. 03.11.2023 в приміщенні Могилів-Подільської окружної прокуратури, що розташована за адресою: вул. Покровська, 5, м. Могилів-Подільський Вінницької області заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гуріним Олександром Юрійовичем проводитиметься особистий прийом громадян.

Запис на прийом здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. до 01.11.2023 у робочі дні за номерами телефонів:- (04337) 6-51-71; 6-21-29, а також безпосередньо в Могилів-Подільській окружній прокуратурі за адресами: вул. Покровська, 5, м. Могилів-Подільський Вінницької області; вул. Замкова, 92, м. Ямпіль Могилів-Подільського району Вінницької області.

Під час запису на прийом необхідно повідомити: прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням заявника) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також повідомити суть порушеного питання.

Крім того, забезпечена можливість бути прийнятим на прийом із застосуванням відеоконфренц- та/або скайп-зв’язку з приміщення Ямпільського відділу Могилів-Подільської окружної прокуратури за адресою: вул. Замкова, 92, м. Ямпіль Могилів-Подільського району Вінницької області.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до п. 19 р.6 Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора України від 06.08.2020 № 363 особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у тому разі, якщо: громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»; звернення подано з порушенням строків, визначених ст. 17 Закону України «Про звернення громадян».

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред'явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством».