Номер:
1
Тема:
Транспорт та дороги
Дата:
11.02.2023
Автор:
Гуліцький Олександр Миколайович
Кількість голосів:
6 голосів
Шановна громадо наразі сільські дороги знаходяться в жахливому стані. Дороги, які є в селі Бабчинці (окрім траси Т-0218 та частково центр села) не то, що не мають асфальту, вони не мають простого твердого покриття, більшість доріг ґрунтові, по яким простим (не підвищеної прохідності) автотранспортом не проїхати. Люди змушені для того, щоб добратися з будинків, які знаходяться на окраїні села до лікарень, шкіл, магазинів та просто до будинку сільської ради, купувати автотранспорт підвищеної прохідності (здебільшого 1980-1990 років випуску "Нива") і то з великими потугами. Останній ганебний приклад, для того щоб поховати захисника, нашого героя, люди обходили більше 7 км. пішки, бо авто не могло проїхати по дорозі, яка на багато коротша до кладовища.
Наскільки мені відомо 1км асфальтованої дороги коштує близько 25 млн гривень, що є високою ціною в даний час, і можливо фінансування таких доріг не на часі. Разом з тим реконструювати дорогу, щоб там могли проїхати автомобілі (каміння, будівельні матеріали) я гадаю можливо, тому що наша громада не сама бідна в районі, і не сама мала.
Щоб реконструювати дорогу для проїзду автотранспорту до будинків №60-80 по вулиці Гірській можливо і не потребує спеціальної техніки.
Прошу Голову сільської громади реконструювати дорогу для проїзду автотранспорту від траси Т-0218 в селі Бабчинці до будинків по вулиці Гірська 60-80, щоб люди не думали що Ви про них забули.
Підтримати петицію