ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Бабчинецької сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Бабчинецької сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Бабчинецької сільської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Бабчинецької сільської ради babchynecka-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Бабчинці, вул. Незалежності, буд. 13, тел. (04357 ) 30342, eлектронна адреса: bab.sr2014@ukr.net

Розробник проекту регуляторного акта: постійна комісія сільської ради з питань планування ,фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку.

Проект регуляторного акта та АРВ буде оприлюднено 16 березня 2020 року.