Бабчинецька сільська рада

населених пунктів по селах : Бабчинці ,

Вазлуївка. Майорщина , Нове Життя ,

Гамулівка Бабчинецької сільської ради

Розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту відповідно до статті 23 Закону України « Про оцінку земель » розроблену ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою » та враховуючи позитивні висновки Відділу Держкомзему у Чернівецькому районі та відділу архітектури та містобудування і керуючись ст..26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні » Бабчинецька сільська рада :

ВИРІШИЛА

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту на території сіл : Бабчинці , Вазлуївка. Майорщина , Нове Життя , Гамулівка Бабчинецької сільської ради.

1. Затвердити розрахунки нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території сіл : Бабчинці , Вазлуївка. Майорщина , Нове Життя , Гамулівка Бабчинецької сільської ради .

Сільський голова Зварич Н.П.