ЗА ВИКРАДЕННЯ МАЙНА ОДНОГО ІЗ ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДВОЄ ЗЛОВМИСНИКІВ ПОНЕСУТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Установлено, що у вечірню пору 22 квітня 2019 року раніше судимий за злочини проти власності неповнолітній громадянин за попередньою змовою з жителем Бабчинецької ОТГ вчинили викрадення майна з приватного домоволодіння.

Зокрема, вказані особи перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за попередньою змовою, діючи з корисливих мотивів, безперешкодно зайшли на територію домоволодіння в с. Букатинка Чернівецького району Вінницької області.

У подальшому, перебуваючи на даній території, за допомогою металевої труби, збили навісний замок на дверях до гаражного приміщення, після чого зайшли до нього.

Знаходячись в даному приміщенні зловмисники відшукали дві бензопили, трансформатор до телевізора та зварювальний трансформатор, які винесли з приміщення та з місця події зникли, обернувши викрадене на власну користь.

Своїми умисними діями громадяни вчинили злочин, передбачений частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у приміщення, вчинене за попередньою змовою групою осіб, за яке встановлено покарання у виді позбавлення волі на строк до 6 років.

За результатами проведених правоохоронними органами слідчо-розшукових заходів на наступний день після вчинення крадіжки встановлено осіб зловмисників та місце зберігання викраденого майна.

На даний час Чернівецьким відділом прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно вказаних осіб та прокуратура наполягатиме на призначенні зловмисникам покарання співрозмірного тяжкості вчиненого злочину та об’єктивно необхідному для їх виправлення.

Начальник Чернівецького відділу прокуратури Микола Романюк

Поділитися: