Вячеслав Соколовий: Чесний бізнес Вінниччини повинен знати, що має однодумця в особі облради!

У селі Моївка вже не перший рік триває бій за цукровий завод, при чому одна сторона відстоює свої майнові права в юридичній площині, а друга – використовує ще й фізичні переваги. 16 червня з ініціативною групою жителів села зустрічався голова обласної ради Вячеслав Соколовий. На робочій нараді обговорили ситуацію щодо Моївського цукрового заводу.

– Ми лише хочемо справедливого та неупередженого розгляду справи. Ми як ніхто зацікавлені у збереженні майнового комплексу Моївського цукрового заводу. Це наші робочі місця, а також дохід у місцевий бюджет, – зазначила Бабчинецька сільська голова зазначила Ніна Зварич.

Після зустрічі з ініціативною групою ухвалено рішення - питання щодо ситуації із заводом взято на контроль обласної ради. Також вирішено звернутися до обласної прокуратури для надання оцінки правомірності дій сторін конфлікту та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області щодо забезпечення правопорядку на території громади.

– Позиція облради в цьому та інших подібних конфліктах очевидна – кожен житель Вінниччини має право на доведення своєї правоти законним шляхом. Чесний бізнес Вінниччини повинен знати, що має однодумця в особі облради! – наголосив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

За інформацією Вінницької обласної ради


Поділитися:
208 кисневих концентраторів отримають центри первинної медико-санітарної допомоги в 14 громадах Вінниччини
01.08.2022 16:17
29 липня на черговій 27-й сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про передачу 208 кисневих концентраторів центрам первинної медико-санітарної допомоги територіальних громад…
Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» отримають 15 жителів області
01.08.2022 16:14
29 липня на черговій сесії обласної Ради депутати розглянули та затвердили перелік жителів Вінницької області, які отримають Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною»: Артюх Володимир…
Державна служба України з питань праці інформує
12.07.2022 16:51
Державна служба України інформує_4.pdf