ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

    Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Бабчинецька рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік».

    З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Бабчинецької сільської ради та на дошці оголошень.

     Зауваження та пропозиції подавати до постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів та до постійної комісії сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою протягом місяця з дня оприлюднення проекту даного рішення за адресою: 24132, Вінницька область, Чернівецький район, с. Бабчинці, вул. Незалежності (колишня Леніна), 13, Бабчинецька сільська рада, тел. (04357) 30337;

e-mail: Bab.sr.2014@yandex.ua.

Голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Глуха Л.І.

Голова комісії сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Дуднік М.В.

Поділитися: